ЯКА КОРИСТЬ ВІД РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.ЛЬВОВА?

ЯКА КОРИСТЬ ВІД РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.ЛЬВОВА?

Реєстр територіальної громади м. Львів

Рішенням Львівської міської ради від 22 травня 2020 року «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.12.2018 №1288» нотаріусам міста Львова та Львівської області надано можливість отримати безпосередній доступ до Реєстру територіальної громади м.Львова (далі – РТГ). У цьому дописі детальніше розглянемо питання корисності такого Реєстру для львів’ян.

Чим корисний РТГ?

Реєстр тергромади є зручною базою даних, створеною для оптимізації процедур отримання інформації в процесі надання мешканцям міста адміністративних послуг.

Мешканці Львова, дані про яких внесені до відповідного Реєстру, матимуть можливість отримувати довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку / квартирі осіб за спрощеною процедурою.

РТГ і нотаріуси

Реєстр територіальної громади найближчим часом стане доступним для використання у своїй роботі нотаріусами м. Львова. У зв’язку з цим процес оформлення спадщини для мешканців львів’ян чи відчуження ними житлової нерухомості найближчим часом може значно спроститися. Адже з моменту підключення нотаріусів до даного Реєстру громадянам міста Львова більше не потрібно буде звертатися особисто в ЦНАП для отримання довідки про зареєстрованих осіб, яка необхідна для нотаріального посвідчення договорів відчуження житлової нерухомості (купівля-продаж, дарування) та оформлення спадщини. Нотаріус при вчиненні вказаних нотаріальних дій зможе самостійно отримувати таку інформацію через безпосередній доступ до Реєстру.

Чим більше міщан внесуть свої дані у Реєстр тергромади, тим швидше розвиватиметься відповідна база даних та розширюватиметься спектр адміністративних послуг та нотаріальних дій з використанням сучасних інформаційних технологій.

Якщо Ви йдете у ногу з часом – використайте таку можливість і зареєструйтеся в РТГ м.Львова (деталі за посиланням: https://city-adm.lviv.ua/services/rtg). Це суттєво спростить Вам життя та дозволить в подальшому скорочувати час для отримання адмінпослуг до мінімуму.

 

Елла Табакера

Приватний нотаріус у Львові. Професійна сфера: нотаріат; цивільне, сімейне, земельне, спадкове право; оформлення спадщини, реєстрація нерухомості тощо.

Залишити відповідь