ЯК ЗНАЙТИ НОТАРІУСА У М. ЛЬВОВІ ТА ОБЛАСТІ?

ЯК ЗНАЙТИ НОТАРІУСА У М. ЛЬВОВІ ТА ОБЛАСТІ?

Усі нотаріуси Львова та області

Коли у громадян виникає потреба швидко знайти найближче розташованого приватного або державного нотаріуса чи нотаріальну контору вони часто зустрічаються із труднощами. На жаль, більшість онлайн-довідників та бізнес-каталогів містять неактуальну та неповну інформацію про нотаріусів.  Де ж ознайомитися з повним вичерпним переліком нотаріусів Львова, а також нотаріальних контор області?

На щастя, світ рухається вперед і Україна в даному плані також – не виняток. Законом України “Про доступ до публічної інформації” визначено, що органи влади розміщують на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних офіційну необхідну для громадян інформацію, в т.ч. про нотаріат.

Єдиний реєстр нотаріусів

Так, на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних публікується офіційний та актуальний Єдиний реєстр нотаріусів. Відповідний реєстр містить назву адміністративно-територіальної одиниці, прізвище, ім’я, по батькові, контакти нотаріусів та нотаріальних контор  (державних та приватних), номер свідоцтва нотаріуса.

Реєстр доступний на Єдиному державному веб-порталі постійно, однак інформація у ньому подається у машиночитаному форматі “.xml”. Такий формат є доступний для роботів-пошуковиків, однак незручний для пересічних користувачів. У зв’язку з цим наводимо перелік нотаріусів міста Львова та Львівської області у доступному для сприйняття форматі.

Реєстр нотаріусів у м.Львів та Львівської області станом на 24.06.2020 р.
Нотаріуси на карті

Гугл-карти містять також не завжди точну та повну інформацію про наявність приватних та державних нотаріусів. 

Через відсутність інформації про найближчих нотаріусів на гугл-картах мешканці Львівської області часто змушені їхати за відповідними послугами до сусідніх районів або міст.

У зв’язку з цим офіційну та актуальну інформацію про нотаріусів Львівщини наводимо в зручній для перегляду картографічній формі.

На відповідній карті Ви можете при збільшенні переглянути розташування 444 офісів приватних та державних нотаріусів. Цікаво що 257 із 444 нотаріальних офісів (більше половини) знаходиться в межах Львівської міської ради (враховуючи населені пункти – Брюховичі, Рудно та  Винники). При кліку на нотаріуса відкривається розгорнута інформація щодо адреси, контактні дані та № свідоцтва про реєстрацію нотаріусів.

Розглянемо процес користування картою на прикладі мого офісу приватного нотаріуса. При збільшеному перегляді міста Львова на карті наводимо курсор на вул. Шолом-Алейхема клікаємо на мітку нотаріуса. Видається інформація про те, що за цією адресою знаходить приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу Табакера Е.Ю., номер свідоцтва 9306.

 

Отож, використання відкритих даних дозволяє нам отримати найбільш актуальну та вичерпну офіційну інформацію про місцезнаходження та контакти приватних та державних нотаріусів міста Львова та Львівської області. 

Елла Табакера

Приватний нотаріус у Львові. Професійна сфера: нотаріат; цивільне, сімейне, земельне, спадкове право; оформлення спадщини, реєстрація нерухомості тощо.

Напишіть відгук